Danaos Team
 
TaeKwonDo - Danaos Διακρίσεις
Τρίτη, 26 Μαΐου 2015
ΒΛΑΧΟΥ ΑΓΑΠΗ
        3η θέση στην κατηγορία κορασίδων στο 2ο προκριματικό πρωτάθλημα της Ε.ΤΑ.Β.Ε. στο Κονταξοπούλειο στάδιο Ωραιοκάστρου στις 9-10 Μαίου 2015
        3η θέση στο 1ο προκριματικό πρωτάθλημα ΕΤΑΒΕ παγκορασιδων για τις επίλεκτες ομάδες του 2016 στις 7-8/3/2015 στο γήπεδο του ΠΑΟΚ
 

Τρίτη, 26 Μαΐου 2015
ΑΔΑΜΙΔΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ
        3η θέση στην κατηγορία κοραίδων στο 2ο προκριματικό πρωτάθλημα της Ε.ΤΑ.Β.Ε. στο Κονταξοπούλειο στάδιο Ωραιοκάστρου στις 9-10 Μαίου 2015
        2η θέση στο 1ο προκριματικό πρωτάθλημα ΕΤΑΒΕ παγκορασίδων για τις επίλεκτες ομάδες του 2016 στις 7-8/3/2015 στο γήπεδο του ΠΑΟΚ
 

Τρίτη, 26 Μαΐου 2015
ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
       1η θέση στην κατηγορία παίδων στο 2ο προκριματικό πρωτάθλημα της Ε.ΤΑ.Β.Ε. στο Κονταξοπούλειο στάδιο Ωραιοκάστρου στις 9-10 Μαίου 2015
        1η θέση στο 1ο προκριματικό πρωτάθλημα ΕΤΑΒΕ ανδρών για τις επίλεκτες ομάδες του 2016 στις 7-8/3/2015 στο γήπεδο του ΠΑΟΚ
 

Τρίτη, 26 Μαΐου 2015
ΑΡΑΜΠΑΤΖΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
        3η θέση στο 1ο προκριματικό πρωτάθλημα ΕΤΑΒΕ παγκοραασίδων για τις επίλεκτες ομάδες του 2016 στις 7-8/3/2015 στο γήπεδο του ΠΑΟΚ
 

Τρίτη, 26 Μαΐου 2015
ΔΟΜΑΚΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
        3η θέση στο 1ο προκριματικό πρωτάθλημα ΕΤΑΒΕ παμπαίδων για τις επίλεκτες ομάδες του 2016 στις 7-8/3/2015 στο γήπεδο του ΠΑΟΚ
 

Δευτέρα, 24 Νοεμβρίου 2014
ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ
        1η θέση στην κατηγορία εφήβων στο 2ο προκριματικό πρωτάθλημα της Ε.ΤΑ.Β.Ε. στο Κονταξοπούλειο στάδιο Ωραιοκάστρου στις 9-10 Μαίου 2015
       3
η θέση στο 1ο προκριματικό πρωτάθλημα ΕΤΑΒΕ ανδρών για τις επίλεκτες ομάδες του 2016 στις 7-8/3/2015 στο γήπεδο του ΠΑΟΚ
       3η θέση στα –80kg ΑΝΔΡΩΝ στο 1ο προκριματικό  πρωτάθλημα της Ε.ΤΑ.Β.Ε. στο κλειστό Γήπεδο  του ΠΑΟΚ στις 7-8 ΜΑΡΤΙΟΥ 2015 
        1η θέση στα –78kg ΕΦΗΒΩΝ στο 1ο προκριματικό  πρωτάθλημα της Ε.ΤΑ.Β.Ε. στο κλειστό Γήπεδο  του ΠΑΟΚ στις 7-8 ΜΑΡΤΙΟΥ 2015 
        2η θεση στα -78 εφηβων στο 5ο INTERNATIONAL G1 TOURNAMENT της ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ στο PAOK SPORTS ARENA στις 16-17-18/01/2014 
        3η θεση στα -73kg ΕΦΗΒΩΝ στο 4ο προκριματικο πρωταθλημα της ΕΤΑΒΕ ΣΤΙς 19-21/12/2014 θεσσαλονικη ΧΑΝΘ
        1η θεση στα -73kg ΕΦΗΒΩΝ στο 3ο προκριματικο πρωταθλημα της ΕΤΑΒΕ ΣΤΙς 22-23/11/2014 θεσσαλονικη ΕΑΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
        

 

Δευτέρα, 24 Νοεμβρίου 2014
ΦΑΡΜΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
        1η θεση στα -68kg ΕΦΗΒΩΝ στο 3ο προκριματικο πρωταθλημα της ΕΤΑΒΕ ΣΤΙς 22-23/11/2014 θεσσαλονικη ΕΑΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
 

Δευτέρα, 17 Νοεμβρίου 2014
ΚΕΦΑΛΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ
        2η θεση στα -55kg ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ στο 4ο προκριματικο πρωταθλημα της ΕΤΑΒΕ ΣΤΙς 19-21/12/2014 θεσσαλονικη ΧΑΝΘ
        
 

Δευτέρα, 17 Νοεμβρίου 2014
ΜΟΣΚΟΦΥΔΗΣ ΣΠΥΡΟΣ
        1η θέση στο 1ο προκριματικό πρωτάθλημα ΕΤΑΒΕ παίδων για τις επίλεκτες ομάδες του 2016 στις 7-8/3/2015 στο γήπεδο του ΠΑΟΚ
        1η θέση
στα +68kg ΠΑΙΔΩΝστο 1ο προκριματικό  πρωτάθλημα της Ε.ΤΑ.Β.Ε. στο κλειστό Γήπεδο  του ΠΑΟΚ στις 7-8 ΜΑΡΤΙΟΥ 2015 
        2η θεση
στα +57kg ΠΑΙΔΩΝ στο 4ο προκριματικο πρωταθλημα της ΕΤΑΒΕ ΣΤΙς 19-21/12/2014 θεσσαλονικη ΧΑΝΘ
        
 

Δευτέρα, 17 Νοεμβρίου 2014
ΚΟΣΜΑΓΙΑΤΣ ΤΕΑ
        2η θέση στην κατηγορία -45kg κορασιδων στο 2ο προκριματικό πρωτάθλημα της Ε.ΤΑ.Β.Ε. στο Κονταξοπούλειο στάδιο Ωραιοκαστρου στις 9-10 Μαίου 2015
        2η θέση στα 45–kg παγκορασιδων στο 1ο προκριματικό  πρωτάθλημα της Ε.ΤΑ.Β.Ε. στο κλειστό Γήπεδο  του ΠΑΟΚ στις 7-8 ΜΑΡΤΙΟΥ 2015 
        3η θεση
στα -45kg ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ στο 4ο προκριματικο πρωταθλημα της ΕΤΑΒΕ ΣΤΙς 19-21/12/2014 θεσσαλονικη ΧΑΝΘ
        
 

Δευτέρα, 17 Νοεμβρίου 2014
ΜΠΛΕΝΙΟΣ ΣΠΥΡΟΣ
        2η θέση στην κατηγορία παίδων -57kg στο 2ο προκριματικό πρωτάθλημα της Ε.ΤΑ.Β.Ε. στο Κονταξοπούλειο στάδιο Ωραιοκάστρου στις 9-10 Μαίου 2015
        2η θεση στα +57kg ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ στο 4ο προκριματικο πρωταθλημα της ΕΤΑΒΕ ΣΤΙς 19-21/12/2014 θεσσαλονικη ΧΑΝΘ
        1η ΘΕΣΗ στα -53kg παιδων στο 1ο προκριματικο πρωταθλημα ΕΤΑΒΕ 14-15 /6/2014 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΠΑΟΚ
 

Δευτέρα, 17 Νοεμβρίου 2014
ΠΑΠΑΕΥΘΥΜΙΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ
        2η ΘΕΣΗ στα -44kg ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ στο 1ο προκριματικο πρωταθλημα ΕΤΑΒΕ 14-15 /6/2014 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΠΑΟΚ
 

Δευτέρα, 28 Απριλίου 2014
ΜΑΛΑΣΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
         3η θεση στα -27kg ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ στο 4ο προκριματικο πρωταθλημα της ΕΤΑΒΕ ΣΤΙς 19-21/12/2014 θεσσαλονικη ΧΑΝΘ
        3η θεση
στα -27kg στο 2ο προκριματικό πρωταθλημα της ΕΤΑΒΕ στις 18-19/10/2014 θεσσαλονικη γηπεδο ΠΑΟΚ
         3η ΘΕΣΗ
ΣΤΑ -27KG ΣΤΟ 4ο HEREYA OPEN INTERNATIONAL TOURNAMENT ΣΤΗ ΣΟΦΙΑ ΒΟΥΛΓΑΡΙΑΣ 26/27-04-2014        

 

Σάββατο, 12 Απριλίου 2014
ΔΟΥΚΑΣ ΕΥΘΥΜΗΣ
        2η θέση στην κατηγορία παίδων στο 2ο προκριματικό πρωτάθλημα της Ε.ΤΑ.Β.Ε. στο Κονταξοπούλειο στάδιο Ωραιοκάστρου στις 9-10 Μαίου 2015
       
 3η θέση στα –45kg παίδων στο 1ο προκριματικό  πρωτάθλημα της Ε.ΤΑ.Β.Ε. στο κλειστό Γήπεδο  του ΠΑΟΚ στις 7-8 ΜΑΡΤΙΟΥ 2015 
        1η θεση
στα -41kg στο 2ο προκριματικό πρωταθλημα της ΕΤΑΒΕ στις 18-19/10/2014 θεσσαλονικη γηπεδο ΠΑΟΚ. 
        3η θεση στα -41kg παιδων στο 1ο προκριματικό πρωταθλημα της ΕΤΑΒΕ στις 14-15/06/2014 θεσσαλονικη γηπεδο ΠΑΟΚ.  
        3η ΘΕΣΗ 
ΣΤΑ -41kg ΠΑΙΔΩΝ ΣΤΟ 3ο ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Ε.Τ.Α.Β.Ε. 12/13/14 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2014
 

Σάββατο, 12 Απριλίου 2014
ΜΠΑΧΑΡΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
         3η θεση στα -53kg ΠΑΙΔΩΝ στο 4ο προκριματικο πρωταθλημα της ΕΤΑΒΕ ΣΤΙς 19-21/12/2014 θεσσαλονικη ΧΑΝΘ
        2η θεση
στα -49kg στο 2ο προκριματικό  πρωταθλημα της ΕΤΑΒΕ στις 18-19/10/2014 θεσσαλονικη γηπεδο ΠΑΟΚ.
         
3η θεση στα -45kg παιδων στο 1ο προκριματικο πρωταθλημα της ΕΤΑΒΕ στις 14-15/06/2014 θεσσαλονικη γηπεδο ΠΑΟΚ.
         2η ΘΕΣΗ 
ΣΤΑ -45kg ΠΑΙΔΩΝ ΣΤΟ 3ο ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Ε.Τ.Α.Β.Ε. 12/13/14 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2014
 

Σάββατο, 12 Απριλίου 2014
ΑΡΧΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ
         3η θεση στα -57 gadet στο 5ο INTERNATIONAL G1 TOURNAMENT της ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ στο PAOK SPORTS ARENA στις 16-17-18/01/2014 
        2η θεση
στα -57kg ΠΑΙΔΩΝ στο 4ο προκριματικο πρωταθλημα της ΕΤΑΒΕ ΣΤΙς 19-21/12/2014 θεσσαλονικη ΧΑΝΘ
        2η θεση
στα -57kg παιδων στο 2ο προκριματικο πρωταθλημα της εταβε 18-19/10/2014 θεσσαλονικη ΓΗΠ ΠΑΟΚ
          2η θεση στα -53kg παιδων στο 1ο προκριματικό  πρωταθλημα της ΕΤΑΒΕ στις 14-15/06/2014 θεσσαλονικη γηπεδο ΠΑΟΚ
          2η ΘΕΣΗ 
ΣΤΑ -57kg ΠΑΙΔΩΝ ΣΤΟ 3ο ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Ε.Τ.Α.Β.Ε. 12/13/14 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2014
 

Σάββατο, 12 Απριλίου 2014
ΤΑΞΙΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
          3η ΘΕΣΗ ΣΤΑ -59kg ΕΦΗΒΩΝ ΣΤΟ 3ο ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Ε.Τ.Α.Β.Ε. 12/13/14 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2014

 

Κυριακή, 16 Μαρτίου 2014
ΧΑΜΙΤΖΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
        2η ΘΕΣΗ ΣΤΑ -27kg στο 2o ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΦΕΣΤΙΒΑΛ - ΕΥ ΑΓΩΝΙΖΕΣΘΑΙ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΟΚ 8/9 ΜΑΡΤΙΟΥ 2014
 

Κυριακή, 16 Μαρτίου 2014
ΟΥΖΟΥΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
        2η ΘΕΣΗ ΣΤΑ -49kg στο 2o ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΦΕΣΤΙΒΑΛ - ΕΥ ΑΓΩΝΙΖΕΣΘΑΙ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΟΚ 8/9 ΜΑΡΤΙΟΥ 2014
 

Κυριακή, 16 Μαρτίου 2014
ΚΑΝΑΚΑΡΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
        1η θέση στο 1ο προκριματικό πρωτάθλημα ΕΤΑΒΕ παγκορασίδων στις 7-8/3/2015  
        1η
θεση στα -27kg ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ στο 4ο προκριματικο πρωταθλημα της ΕΤΑΒΕ ΣΤΙς 19-21/12/2014 θεσσαλονικη ΧΑΝΘ
        3η θεση
στα -24kg στο INDOOR BRUSSEL OPEN στις 7-8 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2014 ΒΡΥΞΕΛΛΕΣ ΒΕΛΓΙΟ
        2η ΘΕΣΗ
στα -27kg στο SOFIA CUP στις 1/11/2014 ΣΟΦΙΑ ΒΟΥΛΓΑΡΙΑΣ
        1η θεση
στα -24kg στο 2ο προκριματικό πρωταθλημα της ΕΤΑΒΕ στις 18-19/10/2014 θεσσαλονικη γηπεδο ΠΑΟΚ.   
       1η θεση στα -24kg κορασιδων στο 1ο προκριματικό  πρωταθλημα της ΕΤΑΒΕ στις 14-15/06/2014 θεσσαλονικη γηπεδο ΠΑΟΚ
         ΒΡΑΒΕΙΟ ΚΑΛΥΤΕΡΗΣ ΑΘΛΗΤΡΙΑΣ ΣΤΟ 4o HEREYA OPEN INTERNATIONAL TOURNAMENT ΣΤΗ ΣΟΦΙΑ ΒΟΥΛΓΑΡΙΑΣ 26/27 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2014
        1η ΘΕΣΗ ΣΤΑ -27kg ΚΑΙ ΣΤΟ 4o HEREYA OPEN INTERNATIONAL TOURNAMENT ΣΤΗ ΣΟΦΙΑ ΒΟΥΛΓΑΡΙΑΣ 26/27 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2014
        2η ΘΕΣΗ ΣΤΑ -24kg στο 2o ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΦΕΣΤΙΒΑΛ - ΕΥ ΑΓΩΝΙΖΕΣΘΑΙ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΟΚ 8/9 ΜΑΡΤΙΟΥ 2014
 

Κυριακή, 16 Μαρτίου 2014
ΤΣΙΑΝΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
        3η ΘΕΣΗ ΣΤΑ +49kg στο 2o ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΦΕΣΤΙΒΑΛ - ΕΥ ΑΓΩΝΙΖΕΣΘΑΙ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΟΚ 8/9 ΜΑΡΤΙΟΥ 2014
 

Κυριακή, 16 Μαρτίου 2014
ΓΚΟΥΝΤΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
        3η ΘΕΣΗ ΣΤΑ -31KG ΣΤΟ 4ο HEREYA OPEN INTERNATIONAL TOURNAMENT ΣΤΗ ΣΟΦΙΑ ΒΟΥΛΓΑΡΙΑΣ 26/27-04-2014        
        3η ΘΕΣΗ ΣΤΑ -30kg στο 2o ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΦΕΣΤΙΒΑΛ - ΕΥ ΑΓΩΝΙΖΕΣΘΑΙ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΟΚ 8/9 ΜΑΡΤΙΟΥ 2014
 

Κυριακή, 16 Μαρτίου 2014
ΓΚΟΥΝΤΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
        3η θέση στην κατηγορία κορασίδων στο 2ο προκριματικό πρωτάθλημα της Ε.ΤΑ.Β.Ε. στο Κονταξοπούλειο στάδιο Ωραιοκάστρου στις 9-10 Μαίου 2015
         2η θέση στο 1ο προκριματικό πρωτάθλημα ΕΤΑΒΕ παγκορασίδων για τις επίλεκτες ομάδες του 2016 στις 7-8/3/2015 στο γήπεδο του ΠΑΟΚ
        3η θεση στα -33kg ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ στο 4ο προκριματικο πρωταθλημα της ΕΤΑΒΕ ΣΤΙς 19-21/12/2014 θεσσαλονικη ΧΑΝΘ
        1η ΘΕΣΗ ΣΤΑ -31kg ΣΤΟ 4o HEREYA OPEN INTERNATIONAL TOURNAMENT ΣΤΗ ΣΟΦΙΑ ΒΟΥΛΓΑΡΙΑΣ 26/27 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2014
        3η ΘΕΣΗ ΣΤΑ -30kg στο 2o ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΦΕΣΤΙΒΑΛ - ΕΥ ΑΓΩΝΙΖΕΣΘΑΙ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΟΚ 8/9 ΜΑΡΤΙΟΥ 2014
 

Κυριακή, 16 Μαρτίου 2014
ΖΩΤΟΥ ΜΑΡΙΑ
        3η ΘΕΣΗ ΣΤΑ -30kg 2003-2004 στο 2o ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΦΕΣΤΙΒΑΛ - ΕΥ ΑΓΩΝΙΖΕΣΘΑΙ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΟΚ 8/9 ΜΑΡΤΙΟΥ 2014
 

Κυριακή, 16 Μαρτίου 2014
ΜΠΑΜΠΟΥΚΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
        3η ΘΕΣΗ ΣΤΑ -45kg 2003-2004 στο 2o ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΦΕΣΤΙΒΑΛ - ΕΥ ΑΓΩΝΙΖΕΣΘΑΙ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΟΚ 8/9 ΜΑΡΤΙΟΥ 2014
 

Κυριακή, 16 Μαρτίου 2014
ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ-ΒΑΒΟΥΛΙΩΤΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ
        3η ΘΕΣΗ ΣΤΑ -37kg 2003-2004 στο 2o ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΦΕΣΤΙΒΑΛ - ΕΥ ΑΓΩΝΙΖΕΣΘΑΙ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΟΚ 8/9 ΜΑΡΤΙΟΥ 2014
 

Κυριακή, 16 Μαρτίου 2014
ΚΑΝΑΚΑΡΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
        1η θέση στην κατηγορία κορασιδων -27kg στο 2ο προκριματικό πρωτάθλημα της Ε.ΤΑ.Β.Ε. στο Κονταξοπούλειο στάδιο Ωραιοκαστρου στις 9-10 Μαίου 2015
        1η
θέση στο 1ο προκριματικό πρωτάθλημα ΕΤΑΒΕ παγκορασίδων 7-8/03/2015 στο γήπεδο του ΠΑΟΚ
         1η θεση στα -27kg ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ στο 4ο προκριματικο πρωταθλημα της ΕΤΑΒΕ ΣΤΙς 19-21/12/2014 θεσσαλονικη ΧΑΝΘ
        3η θεση
στα -24kg στο INDOOR BRUSSEL OPEN στις 7-8 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2014 ΒΡΥΞΕΛΛΕΣ ΒΕΛΓΙΟ
        2η ΘΕΣΗ
στα -27kg στο SOFIA CUP στις 1/11/2014 ΣΟΦΙΑ ΒΟΥΛΓΑΡΙΑΣ
        1η θεση
στα -24kg στο 2ο προκριματικό πρωταθλημα της ΕΤΑΒΕ στις 18-19/10/2014 θεσσαλονικη γηπεδο ΠΑΟΚ.   
       1η θεση στα -24kg κορασιδων στο 1ο προκριματικό  πρωταθλημα της ΕΤΑΒΕ στις 14-15/06/2014 θεσσαλονικη γηπεδο ΠΑΟΚ
         ΒΡΑΒΕΙΟ ΚΑΛΥΤΕΡΗΣ ΑΘΛΗΤΡΙΑΣ ΣΤΟ 4o HEREYA OPEN INTERNATIONAL TOURNAMENT ΣΤΗ ΣΟΦΙΑ ΒΟΥΛΓΑΡΙΑΣ 26/27 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2014
        1η ΘΕΣΗ ΣΤΑ -27kg ΚΑΙ ΣΤΟ 4o HEREYA OPEN INTERNATIONAL TOURNAMENT ΣΤΗ ΣΟΦΙΑ ΒΟΥΛΓΑΡΙΑΣ 26/27 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2014
        2η ΘΕΣΗ ΣΤΑ -24kg στο 2o ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΦΕΣΤΙΒΑΛ - ΕΥ ΑΓΩΝΙΖΕΣΘΑΙ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΟΚ 8/9 ΜΑΡΤΙΟΥ 2014
 

Κυριακή, 19 Ιανουαρίου 2014
ΝΑΖΙΡΗΣ ΣΠΥΡΟΣ
        3η ΘΕΣΗ ΣΤΑ 68kg ΕΦΗΒΩΝ ΣΤΟ 1ο ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟ
Α/Γ Ε/Ν ΕΤΑΒΕ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 2014
 

Δευτέρα, 18 Νοεμβρίου 2013
ΓΙΑΝΝΟΥ ΣΤΕΛΙΟΣ
        2η θέση στην κατηγορία εφήβων στο 2ο προκριματικό πρωτάθλημα της Ε.ΤΑ.Β.Ε. στο Κονταξοπούλειο στάδιο Ωραιοκάστρου στις 9-10 Μαίου 2015
       1η θεση στα -57kg ΠΑΙΔΩΝ στο 4ο προκριματικο πρωταθλημα της ΕΤΑΒΕ ΣΤΙς 19-21/12/2014 θεσσαλονικη ΧΑΝΘ 
        2η θεση
στα -53kg στο 2ο προκριματικό πρωταθλημα της ΕΤΑΒΕ στις 18-19/10/2014 θεσσαλονικη γηπεδο ΠΑΟΚ. 
        2η θεση στα -57 kg παιδων στο 1ο προκριματικό  πρωταθλημα της ΕΤΑΒΕ στις 14-15/06/2014 θεσσαλονικη γηπεδο ΠΑΟΚ
        3η ΘΕΣΗ 
ΣΤΑ -53kg ΣΤΟ 3ο ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΤ.Α.Β.Ε. 12/13/14 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2014
        3η θεση -45kg  στο ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 15/16/17-11-2013 στα ΙΩΑΝΝΙΝΑ 
 

Δευτέρα, 18 Νοεμβρίου 2013
ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
        1η θέση στην κατηγορία παίδων στο 2ο προκριματικό πρωτάθλημα της Ε.ΤΑ.Β.Ε. στο Κονταξοπούλειο στάδιο Ωραιοκάστρου στις 9-10 Μαίου 2015 
     2
η θέση στο 1ο προκριματικό πρωτάθλημα ΕΤΑΒΕ εφήβων για τις επίλεκτες ομάδες του 2016 στις 7-8/3/2015 στο γήπεδο του ΠΑΟΚ
        3η θεση στα -41kg ΠΑΙΔΩΝ στο 4ο προκριματικο πρωταθλημα της ΕΤΑΒΕ ΣΤΙς 19-21/12/2014 θεσσαλονικη ΧΑΝΘ
        1η θεση
στα -37kg παιδων στο 1ο προκριματικό πρωταθλημα της ΕΤΑΒΕ στις 14-15/06/2014 θεσσαλονικη γηπεδο ΠΑΟΚ. 
        3η ΘΕΣΗ ΣΤΑ -37kg ΠΑΙΔΩΝ ΣΤΟ 3ο ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΤ.Α.Β.Ε. 12/13/14 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2014
        3η θεση -45kg  στο ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 15/16/17-11-2013 στα ΙΩΑΝΝΙΝΑ 
 

Δευτέρα, 18 Νοεμβρίου 2013
ΔΑΡΔΑΓΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
         1η θέση στο 1ο προκριματικό πρωτάθλημα ΕΤΑΒΕ παίδων για τις επίλεκτες ομάδες του 2016 στις 7-8/3/2015 στο γήπεδο του ΠΑΟΚ
        2η θεση στα -37kg ΠΑΙΔΩΝ στο 4ο προκριματικο πρωταθλημα της ΕΤΑΒΕ ΣΤΙς 19-21/12/2014 θεσσαλονικη ΧΑΝΘ
        2η θεση στα -37kg στο 2ο προκριματικό πρωταθλημα της ΕΤΑΒΕ στις 18-19/10/2014 θεσσαλονικη γηπεδο ΠΑΟΚ.  
        1η θεση στα -33kg παιδων στο 1ο προκριματικό πρωταθλημα της ΕΤΑΒΕ στις 14-15/06/2014 θεσσαλονικη γηπεδο ΠΑΟΚ.  
        3η θεση -45kg  στο ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 15/16/17-11-2013 στα ΙΩΑΝΝΙΝΑ 
 

Δευτέρα, 4 Μαρτίου 2013
ΒΑΒΟΥΛΙΔΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
        1η ΘΕΣΗ ΣΤΑ -59kg ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΣΤΟ 3ο ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΤ.Α.Β.Ε. 12/13/14 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2014     
        2η ΘΕΣΗ ΣΤΑ 62kg ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΤΟ 1ο ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α/Γ Ε/Ν Ε.ΤΑ.Β.Ε ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 2014
        3 ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΩMEGA CUP ΣΤΟ ΒΕΛΙΓΡΑΔΙ 2013
 

Δευτέρα, 28 Ιανουαρίου 2013
ΡΑΜΠΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ
        1η θέση στην κατηγορία γυναικών στο 2ο προκριματικό πρωτάθλημα της Ε.ΤΑ.Β.Ε. στο Κονταξοπούλειο στάδιο Ωραιοκάστρου στις 9-10 Μαίου 2015
        
3η θεση στα +68kg νεανιδων στο ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΕΦΗΒΩΝ - ΝΕΑΝΙΔΩΝ στη ΧΑΛΚΙΔΑ 3-4 /4/2015
        
2η θέση στο 1ο προκριματικό πρωτάθλημα ΕΤΑΒΕ γυναικών στις 7-8/3/2015 στο γήπεδο του ΠΑΟΚ  
        
1η θεση στα -63kg ΝΕΑΝΙΔΩΝ στο ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΚΥΠΕΛΟ ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΚΑΣΗΣ στης 29-30 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014 στον ΒΟΛΟ
        2η θεση στα -63kg νεανιδων στο 3ο προκριματικο πρωταθλημα της ΕΤΑΒΕ ΣΤΙς 22-23/11/2014 θεσσαλονικη ΕΑΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
       3η θεση
στα -63kg ΝΕΑΝΙΔΩΝ στο 2ο προκριματικό πρωταθλημα της ΕΤΑΒΕ στις 18-19/10/2014 θεσσαλονικη γηπεδο ΠΑΟΚ.  
        2η ΘΕΣΗ ΣΤΑ -68kg NEANΙΔΩΝ ΣΤΟ
1ο ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α/Γ Ε/Ν ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 2014
        1 ΘΕΣΗ
ΠΡΩΤΟ ΔΙΑΣΥΛΟΓΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
                                                ΕΤΑΒΕ 2013
 

Δευτέρα, 28 Ιανουαρίου 2013
ΚΑΝΑΚΑΡΗ ΜΑΡΙΑ
        3η θεση στα -44kg ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ στο 4ο προκριματικο πρωταθλημα της ΕΤΑΒΕ ΣΤΙς 19-21/12/2014 θεσσαλονικη ΧΑΝΘ
        3η θεση στα -44kg στο INDOOR BRUSSEL OPEN στις 7-8 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2014 ΒΡΥΞΕΛΛΕΣ ΒΕΛΓΙΟ
        3η θεση στα -47kg ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ στο 2ο προκριματικό πρωταθλημα της ΕΤΑΒΕ στις 18-19/10/2014 θεσσαλονικη γηπεδο ΠΑΟΚ.  
        3η θεση στα -44kg κορασιδων στοINTERNATIONAL MASTERS NRW BONN 11-12/10/2014 BOΝΝΗ ΓΕΡΜΑΝΙΑ 
        3η θεση στα -44kg κορασιδων στο 1ο προκριματικό πρωταθλημα της ΕΤΑΒΕ στις 14-15/06/2014 θεσσαλονικη γηπεδο ΠΑΟΚ. 
        2η ΘΕΣΗ ΣΤΑ -44kg ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΤΟ 3ο ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΤ.Α.Β.Ε. 12/13/14 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2014  
        1η ΘΕΣΗ
στο  Daedo Cyprus Kids Tournament 2014
στα 44kg κορασιδων στη πόλη της Λευκωσίας στις 28 και 29 Μαρτίου 2014  
        3η ΘΕΣΗ
στο ΠΡΩΤΟ ΔΙΑΣΥΛΟΓΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
παιδων κορασιδων ΕΤΑΒΕ 2013 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
 

Δευτέρα, 28 Ιανουαρίου 2013
ΚΑΜΙΝΙΩΤΟΥ ΜΑΡΙΑ
 3 ΘΕΣΗ ΠΡΩΤΟ ΔΙΑΣΥΛΟΓΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΤΑΒΕ 2013
 3 ΘΕΣΗ ΔΕΥΤΕΡΟ ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΤΑΒΕ                 ΜΑΡΤΙΟΣ 2013
 

Δευτέρα, 28 Ιανουαρίου 2013
ΤΟΠΟΥΖΛΗ ΒΑΙΑ
        2η θέση στην κατηγορία νεανίδων στο 2ο προκριματικό πρωτάθλημα της Ε.ΤΑ.Β.Ε. στο Κονταξοπούλειο στάδιο Ωραιοκάστρου στις 9-10 Μαίου 2015
        1η θεση
στα -49kg ΝΕΑΝΙΔΩΝ στο 4ο προκριματικο πρωταθλημα της ΕΤΑΒΕ ΣΤΙς 19-21/12/2014 θεσσαλονικη ΧΑΝΘ
        2η θεση
στα -49 στο 3ο προκριματικο πρωταθλημα της ΕΤΑΒΕ στις 22-23/11/2014 θεσσαλονικη ΕΑΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
        1η θεση στα -49kg στο 2ο προκριματικό πρωταθλημα της ΕΤΑΒΕ στις 18-19/10/2014 θεσσαλονικη γηπεδο ΠΑΟΚ.  
        3η ΘΕΣΗ
ΠΡΩΤΟ ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ  ΕΤΑΒΕ 2013
        1η ΘΕΣΗ ΔΕΥΤΕΡΟ ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΤΑΒΕ 2013
        
 

Δευτέρα, 22 Οκτωβρίου 2012
ΤΣΙΟΚΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ
           2 ΘΕΣΗ ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 
                        ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ 2012
 

Κυριακή, 19 Φεβρουαρίου 2012
ΚΟΥΤΗ ΣΟΦΙΑ
         ΘΕΣΗ ΣΤΟ 2 ΔΙΑΣΥΛΟΓΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Π/Κ "ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ" στις  18-19/2/2012 στα 39kg
 

Κυριακή, 19 Φεβρουαρίου 2012
ΝΟΥΛΗΣ ΘΩΜΑΣ
        3η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ - ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ "ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ" στις 18-19/2/2012
 

Δευτέρα, 6 Φεβρουαρίου 2012
ΕΦΡΑΙΜΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ
        1η θέση στην κατηγορία παίδων -57kg στο 2ο προκριματικό πρωτάθλημα της Ε.ΤΑ.Β.Ε. στο Κονταξοπούλειο στάδιο Ωραιοκάστρου στις 9-10 Μαίου 2015
       1
η θέση στο 1ο προκριματικό πρωτάθλημα ΕΤΑΒΕ παμπαίδων για τις επίλεκτες ομάδες του 2016 στις 7-8/3/2015 στο γήπεδο του ΠΑΟΚ
         1η θεση στα +57kg παμπαιδων στο 4ο προκριματικο πρωταθλημα της ΕΤΑΒΕ ΣΤΙς 19-21/12/2014 θεσσαλονικη ΧΑΝΘ
        2η ΘΕΣΗ
στα +48 παιδων στο SOFIA CUP στις 1/11/2014 ΣΟΦΙΑ ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ 
        1η θεση
στα -57kg ΠΑΙΔΩΝ στο 2ο προκριματικό πρωταθλημα της ΕΤΑΒΕ στις 18-19/10/2014 θεσσαλονικη γηπεδο ΠΑΟΚ. 
         2η θεση
στα -49kg παιδων στο 1ο προκριματικό πρωταθλημα της ΕΤΑΒΕ στις 14-15/06/2014 θεσσαλονικη γηπεδο ΠΑΟΚ
         3η ΘΕΣΗ
ΣΤΑ -49kg ΣΤΟ 4o HEREYA OPEN INTERNATIONAL TOURNAMENT ΣΤΗ ΣΟΦΙΑ ΒΟΥΛΓΑΡΙΑΣ 26/27 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2014
        1η ΘΕΣΗ ΣΤΑ -49kg ΠΑΙΔΩΝ ΣΤΟ 3ο ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΤ.Α.Β.Ε. 12/13/14 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2014 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΟΚ
        1η ΘΕΣΗ στα 49kg στο Daedo Cyprus Kids Tournament 2014 που πραγματοποιήθηκε στη πόλη της Λευκωσίας στις 28 και 29 Μαρτίου 2014  
        2η ΘΕΣΗ
 ΣΤΑ -49kg στο 2o ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΦΕΣΤΙΒΑΛ - ΕΥ ΑΓΩΝΙΖΕΣΘΑΙ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΟΚ 8/9 ΜΑΡΤΙΟΥ 2014 
        1η ΘΕΣΗ ΣΤΟ Children Championships ΤΟΥ FEBRIANO ΤΗΣ ΙΤΑΛΙΑΣ 1-2/2/2014  στα -49kg(2003-2004) 
        1η ΘΕΣΗ ΣΤΟ 17th Int. Children Championships (GERMANY)  4-5 /2/2012 στα 7 χρονων(+38kg)
 

Δευτέρα, 30 Ιανουαρίου 2012
ΛΙΓΚΟΥ ΜΑΡΙΑ
       3η ΘΕΣΗ ΣΤΑ 62kg στο 1ο ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α/Γ Ε/Ν ΕΤΑΒΕ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 2014
         ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΤΟΥ ΒΕΛΓΙΟΥ 7/12/2013
         θεση στο 4 ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
                    19-20/10/2013   Χ.Α.Ν.Θ.  
         θεση στο ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α/Γ Ε/Ν 20-21/4/2013 ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ
         θεση ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΤΑΒΕ (Α/Γ-Ε/Ν) 28-29 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2012 ΝΕΑΠΟΛΗ
 

Τετάρτη, 2 Νοεμβρίου 2011
ΜΥΛΩΝΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
       1η θεση ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α/Γ Ε/Ν ΕΤΑΒΕ 20-21/4/2013 ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ
        1η θεση  ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΝΟΠΛΩΝ ΔΥΝΑΜΕΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ 16/3/2013 ΑΘΗΝΑ
        1η
θεση 2 ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΑΝΔΡΩΝ - ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ 2011
        θεση 1ο ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Ε.ΤΑ.Β.Ε. (Α/Γ-Ε/Ν) 28-29 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2012 ΝΕΑΠΟΛΗ 
        θεση 87KG OMEGA CUP 8-9 ΜΑΡΤΙΟΥ 2012 ΒΕΛΙΓΡΑΔΙ 
        θεση 87KG ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ - ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΘΗΝΑ 30-31 ΜΑΡΤΙΟΥ 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012

 

Δευτέρα, 31 Ιανουαρίου 2011
ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ
1η θέση Β ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ      Ανδρών-Γυναικών 2010
3η θέση Μεσογειακό Πρωτάθλημα Ανδρών-Γυναικών 2009
2η θέση Βαλκανικό Πρωτάθλημα Ανδρών-Γυναικών 2008
1η θέση Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ανδρών-Γυναικών 2009
2η θέση Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ανδρών-Γυναικών 2008
2η θέση Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ανδρών-Γυναικών 2007
2η θέση Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ανδρών-Γυναικών 2006
2η θέση meeting A’ class Ανδρών-Γυναικών Βελιγράδι 2008
2η θέση meeting A’ class Ανδρών-Γυναικών Βελιγράδι 2007
2η θέση meeting A’ class Ανδρών-Γυναικών Βελιγράδι 2008
2η θέση meeting A’ class DUTCH OPEN Ανδρών-Γυναικών Ολλανδία 2009
1η θέση Ένωση ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ Βορείου Ελλάδος Ανδρών-Γυναικών 2008
1η θέση Ένωση ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ Βορείου Ελλάδος Ανδρών-Γυναικών 2007
 

Δευτέρα, 31 Ιανουαρίου 2011
ΚΟΥΤΣΟΥ ΙΩΑΝΝΑ
        5η θεση στα -49kg ΓΥΝΑΙΚΩΝ στο ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΟΛΥΜΠΙΑΚΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ στο ΝΑLCHIK ΡΩΣΙΑ στις  24-30 ΜΑΡΤΙΟΥ
        1η θεση
στα 46kg ΓΥΝΑΙΚΩΝ στο 1ο πρικριματικο πρωταθλημα της ΕΤΑΒΕ στις 7-8 ΜΑΡΤΙΟΥ 2015 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΟΚ
        1η θεση
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ-ΓΥΝΑΙΚΩΝ στα 49kg στην ΧΑΛΚΙΔΑ 28/2-1/3/ 2015
        2η θεση
στα -46kg γυναικων στο BOSNIA OPEN 2015 G1 SARAYEVO 31/1 -1/2/2015 
2η θεση
στα -46 γυναικων στο 5ο INTERNATIONAL G1 TOURNAMENT της ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ στο PAOK SPORTS ARENA στις 16-17-18/01/2014
        1η θεση
στα -46kg ΓΥΝΑΙΚΩΝ στο 4ο προκριματικο πρωταθλημα της ΕΤΑΒΕ ΣΤΙς 19-21/12/2014 θεσσαλονικη ΧΑΝΘ
        1η θεση
στα 46kg ΓΥΝΑΙΚΩΝ στο CROATIAN OPEN G1 ΣΤΟ ΖΑΓΚΡΕΠ ΣΤΙΣ 15/11/2014
        3η θεση στα -46kg ΓΥΝΑΙΚΩΝ στο GALEP CUP G1 ΒΕΛΙΓΡΑΔΙ στις 18-19/10/2014  ΣΕΡΒΙΑ.
        1η θεση
στα -46kg ΓΥΝΑΙΚΩΝ στο NTERNATIONAL MASTERS NRW στις 11-12/10/2014 ΒΟΝΝΗ ΓΕΡΜΑΝΙΑ
        1η ΘΕΣΗ
ΣΤΟ ΠΑΝΝΕΛΗΝΙΟ ΑΝΔΡΩΝ - ΓΥΝΑΙΚΩΝ στα 46kg στην ΧΑΛΚΙΔΑ 21-22-23/2/2014
        3 ΘΕΣΗ
ΣΤΟ ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΤΟΥ ΒΕΛΓΙΟΥ 7/12/2013 
        1η θεση στα -49 kg στο ΔΙΕΘΝΕΣ OPEN ΒΕΛΙΓΡΑΔΙΟΥ 26-27/10/2013 
        1η θεση ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑ   ΙΟΥΝΙΟΣ 2013 
        1η
θεση στο ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α/Γ Ε/Ν 20-21/4/2013 ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ
        1η θεση διεθνες Ωmega cup βελιγραδι 2013
        1η ΘΕΣΗ
3 ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ
        1η ΘΕΣΗ ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2012
3-6 ΜΑΙΟΥ ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ
        1η
θεση ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΘΗΝΑ 30-31 ΜΑΡΤΙΟΥ 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012
        1η
θεση 1ο ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΤΑ.Β.Ε. (Α/Γ-Ε/Ν) 28-29 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2012 ΝΕΑΠΟΛΗ        
         1η
θεση 2 ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
          θεση meeting A class CROATIA OPEN ΑΝΔΡΩΝ - ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΖΑΓΚΡΕΠ 2011
          θεση meeting A class SERBIA OPEN Ανδρων-Γυναικων Βελιγραδι 2011
        θεση Πανελληνιο Πρωταθλημα Ανδρων-Γυναικων 2011
         θεση3η θέση meeting A’ class MANCHESTER OPEN Ανδρών-Γυναικών Αγγλία 2010
         θέση meeting A’ class CROATIA OPEN Ανδρών-Γυναικών Κροατία 2010. πανελληνιο Πρωταθλημα Ανδρων-Γυναικων 2011
         θεση Β ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ     Ανδρων-Γυναικων 2010
         θεση ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΤΗΝ ΑΓ. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ 2010
         θέση Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ανδρών-Γυναικών 2010
        1η θέση Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ανδρών-Γυναικών 2009
         θέση meeting A’ class PARK OPEN Ανδρών-Γυναικών Γερμανία 2009
        θεση ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ Πρωταθλημα ΑΝΔΡΩΝ-ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΒΟΝΝΗ 2006

 

Δευτέρα, 31 Ιανουαρίου 2011
ΚΟΜΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

1η θέση Ένωση ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ Βορείου Ελλάδος Παίδων-Κορασίδων ΄95-΄96 2008
3η θέση Ένωση ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ Βορείου Ελλάδος Παίδων-Κορασίδων ΄95-΄96 2007
3η θέση Διασυλλογικό Παίδων-Κορασίδων ΄95-΄96 2008
 

Δευτέρα, 31 Ιανουαρίου 2011
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ
       2η θεση ΓΥΝΑΙΚΩΝ στο 4ο ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2013 Χ.Α.Ν.Θ.
        3η
θεση ΕΦΗΒΩΝ - ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2 ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ 2011
        2η θέση Ένωση ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ Βορείου Ελλάδος Παίδων-Κορασίδων ΄95-΄96 2006
        1η θέση Ένωση ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ Βορείου Ελλάδος Παίδων-Κορασίδων ΄95-΄96 2007
        2η θέση Ένωση ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ Βορείου Ελλάδος Παίδων-Κορασίδων ΄95-΄96 2008
        2η θέση meeting SERBIA OPEN Παίδων-Κορασίδων ’95-΄96 Βελιγράδι 2008
 

Δευτέρα, 31 Ιανουαρίου 2011
ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

        1η θέση Ένωση ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ Βορείου Ελλάδος Παίδων-Κορασίδων ΄95-΄96 2008
        3η θέση Διασυλλογικό Παίδων-Κορασίδων ΄95-΄96 2008
        1η θέση Πανελλήνιο Κύπελλο Παίδων-Κορασίδων ΄95-΄96 2009
       3η θέση Διασυλλογικό Παίδων-Κορασίδων ΄95-΄96 2009
       3η θεση Διασυλλογικο Εφηβων - Νεανιδων 2011
      θεση στο 1ο ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Ε.ΤΑ.Β.Ε(Α/Γ-Ε/Ν) 28-29 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2012 ΝΕΑΠΟΛΗ
 

Δευτέρα, 31 Ιανουαρίου 2011
ΑΡΣΛΑΝΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΑ

        3η θέση στην κατηγορία γυναικών στο 2ο προκριματικό πρωτάθλημα της Ε.ΤΑ.Β.Ε. στο Κονταξοπούλειο στάδιο Ωραιοκάστρου στις 9-10 Μαίου 2015
        2η θέση στην κατηγορία νεανίδων στο 2ο προκριματικό πρωτάθλημα της Ε.ΤΑ.Β.Ε. στο Κονταξοπούλειο στάδιο Ωραιοκάστρου στις 9-10 Μαίου 2015
        1
η θεση στα 55kg νεανιδων στο ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΕΦΗΒΩΝ - ΝΕΑΝΙΔΩΝ στη ΧΑΛΚΙΔΑ 3-4/4/2015
        
1η θέση στο 1ο προκριματικό πρωτάθλημα ΕΤΑΒΕ γυναικών για τις επίλεκτες ομάδες του 2016 στις 7-8/3/2015 στο γήπεδο του ΠΑΟΚ

       1η θέση στο 1ο προκριματικό πρωτάθλημα ΕΤΑΒΕ νεανίδων για τις επίλεκτες ομάδες του 2016 στις 7-8/3/2015 στο γήπεδο του ΠΑΟΚ

        3η θεση στα 55kg νεανιδων στο ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΕΦΗΒΩΝ - ΝΕΑΝΙΔΩΝστη ΧΑΛΚΙΔΑ 3/4/2014
        
3η θεση στα -55 νεανιδων στο 5ο INTERNATIONAL G1 TOURNAMENT της ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ στο PAOK SPORTS ARENA στις 16-17-18/01/2014
        1η θεση
στα -55kg ΝΕΑΝΙΔΩΝ στο 4ο προκριματικο πρωταθλημα της ΕΤΑΒΕ ΣΤΙς 19-21/12/2014 θεσσαλονικη ΧΑΝΘ
        3η θεση
στα -24kg στο INDOOR BRUSSEL OPEN στις 7-8 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2014 ΒΡΥΞΕΛΛΕΣ ΒΕΛΓΙΟ 
        1η θεση
στα -52kg ΝΕΑΝΙΔΩΝ στο HEREYA CUP στις 29-3O NOEMBΡΙΟΥ  2014 ΣΟΦΙΑ ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ 
        1η θεση
στα -55kg ΝΕΑΝΙΔΩΝ στο 3ο προκριματικό πρωταθλημα της ΕΤΑΒΕ στις 22-23/10/2014 θεσσαλονικη ΕΑΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ. 
        1η θεση
στα -52kg ΝΕΑΝΙΔΩΝ στο INTERNATIONAL NRW BONN στις 11-12/10/2014 BONNH ΓΕΡΜΑΝΙΑ 
        1η ΘΕΣΗ 
ΣΤΑ -52kg ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΣΤΟ 3ο ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΤ.Α.Β.Ε. 12/13/14 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2014
        3η θεση
στο ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΕΦΗΒΩΝ - ΝΕΑΝΙΔΩΝ στη ΧΑΛΚΙΔΑ 21-22-23 /2/2014
        3η  
θεση -51kg στο ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 15/16/17 2013 στα ΙΩΑΝΝΙΝΑ
        1η
θεση -51kg στο 4ο ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 19-20/10/2013 ΧΑ.Ν.Θ.        
        3η θεση δευτερο Διασυλλογικο πρωταθλημα εταβε Μαρτιος2013
        3η θέση Διασυλλογικό Παίδων-Κορασίδων ΄98-΄99 2011
 

Δευτέρα, 31 Ιανουαρίου 2011
ΧΙΩΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
        2η θέση στην κατηγορία γυναικών στο 2ο προκριματικό πρωτάθλημα της Ε.ΤΑ.Β.Ε. στο Κονταξοπούλειο στάδιο Ωραιοκάστρου στις 9-10 Μαίου 2015
       1
η θέση στο 1ο προκριματικό πρωτάθλημα ΕΤΑΒΕ γυναικών για τις επίλεκτες ομάδες του 2016 στις 7-8/3/2015 στο γήπεδο του ΠΑΟΚ
        3η θεση στα +73kg ΓΥΝΑΙΚΩΝ στο 4ο προκριματικο πρωταθλημα της ΕΤΑΒΕ ΣΤΙς 19-21/12/2014 θεσσαλονικη ΧΑΝΘ
        3η θεση
στα +73kg ΓΥΝΑΙΚΩΝ στο 3ο προκριματικο πρωταθλημα της ΕΤΑΒΕ στις 22-23/11/2014 θεσσαλονικη ΕΑΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
        1η θεση στα +73kg ΝΕΑΝΙΔΩΝ στο 2ο προκριματικό  πρωταθλημα της ΕΤΑΒΕ στις 18-19/10/2014 θεσσαλονικη γηπεδο ΠΑΟΚ 
        3η ΘΕΣΗ 
ΣΤΑ +73kg ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΤΟ 3ο ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΤ.Α.Β.Ε. 12/13/14 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2014
        2η ΘΕΣΗ
ΣΤΑ +72kg ΣΤΟ 1ο ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΤΑΒΕ 2014
         θεση στο 4ο ΔΙΕΝΘΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 19-2-/10/2013
         θεση στο 3ο Διασυλλογικο πρωταθλημα ΕΤΑΝΕ Α/Γ Ε/Ν 20-21/4/2013
         θεση στο1ο ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΝΕΩΝ ΑΘΗΝΑ 2013
         θεση εφηβων - νεανιδων στο 2ο ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2011 
         θεση στο Διασυλλογικο Εφηβων - Νεανιδων 2011
        θεση στο 1ο ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ (Α/Γ - Ε/Ν) Ε.ΤΑ.Β.Ε 28-29 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2012 ΝΕΑΠΟΛΗ
 


Danaos TaeKwonDo Copyright 2010-2014 © All rights reserved
Developed By SystemR